Vincents restorānam šis atkal ir bijis izcili labs gads. Pēc atkārtotas uzvaras Latvijas restorānu “Ekselence TOP 30”, mūsu restorāna someljē Raimons Tomsons un Kaspars Reitups ir plūkuši laurus Baltijas vīnziņu čempionātā Tallinā  „Vana Tallinn Baltic Grand Prix 2015”, iegūstot attiecīgi 1. un 2.vietu. Raimonds kā lielo balvu ieguva nedēļu garu ceļojumu uz Honkongu, ( lai lasītu vīnogas?).

Mūsu abiem vīnziņiem piemīt Leonardo da Vinči Monas Lisas mistiskā smaida vīrišķīgais ekvivalents. Jo ir labs iemesls, lai smaidītu viņi un mēs – pārējie Vincentā. Varam atkal palielīties ar mūsu sasniegumiem un ideālo partnerību- vislabākais restorāns un vislabākie vīnziņi!

Tommijs (kā mēs esam iesaukuši Raimondu Tomsonu) ir kopā ar Vincentu jau 16 gadu, un kā labs sarkanvīns, viņš nobriest un kļūst arvien gudrāks un labāks. Savukārt Kaspars, kurš pievienojās Vincentam no restorāna “Burkāns” - “Big Carrot” un nejaukt ar  “Big Apple, savā 25 gadu vecumā ir salīdzināms ar jaunu dzirkstošo vīnu un, iegūstot otro vietu, paveicis lielu varoņdarbu.