Svinēsim Valentīna dienu Vincentā!

Precīzi pirms 75 gadiem - 1940.gada 14. februārī Bauskas rajona Paņemones „Budbergās” kāds jauns pāris stāvēja pie altāra un deva kāzu solījumu, kas iekļāva vārdus "līdz nāve mūs šķirs". Viņi palika uzticīgi šim zvērestam.

Divdesmit gadus vēlāk – 60tajos grupa Bītli dziedāja "Viss, kas jums vajadzīgs, ir mīlestība! Mīlestība! Mīlestība! Mīlestība!” (All you need is love. Love. Love. Love) Es nesaku, ka Henrihs un Hermīne bija Bītlu fani. Cik es atceros, viņi īsti nesaprata, par ko visi tā sajūsminājās un kāpēc viņu 4 bērni atteicās no skaistajām īsajām kārtīgajām bļodiņfrizūrām (atceros bļodiņu un šķēres un tekstu "ja- šī- frizūra-ir-pietiekami laba- jūsu-tētim,-tā-ir-laba- pietiekami-jums,-jūs-mazie,–nepateicīgie-sušķi”) par labu noaugušajām mop-cut frizūrām. Bet labu laiku vēl pirms otra Lieliskā četrinieka ierašanās uz skatuves, viņi jau zināja un dzīvoja saskaņā ar šo dziesmu. Tādēļ sešdesmitie gadi atgriežas Vincentā šajā Valentīna dienā – sestdien, 14.februārī. Mēs pasniegsim Jums daudz mīlestības, kas kvēlos cauri neskaitāmu sveču gaismām skaistas franču mūzikas pavadījumā, kuru jums spēlēs izskatīgs, bet saderinājies akordeonists (ne franču izcelsmes). Tā mēs vēl vairāk liksim uzbangot jūsu jūtām.

Par ēdienkarti: De rigueur austeres un pērles, kaviārs, japāņu wagyu, Pirenejas jērs, jūras ķemmītes, Doveras jūras mēles. Meitenēm mēs pasniegsim Amedei šokolādi ar tonka pupiņām. Jūsu ziņā paliks pasniegt dimantus.

Mūsu vīnziņu čempions Raimonds Tomsons ir piemeklējis lielisku vīna piedāvājumu, kas gluži greizsirdīgu padarītu pat Jancis Robinson*.

Lai šī skaistā savienība atrod ceļu uz Jūsu sirdīm!

Vai ir pietiekams daudz iemeslu, lai jūs varētu atzīmēt Valentīndienu Vincentā? Tas ir viens no mūsu svarīgākajiem vakariem gadā, tāpēc, lai izvairītos no vilšanās, ir nepieciešama savlaicīga vietu rezervācija.

Zvaniet vai rakstiet Evitai, lai veiktu galdiņa rezervāciju.

* Jancis Robinson – britu vīna kritiķe, vīna grāmatu autore un redaktore.