Trešdien, 18.jūlijā 13:40, Kentas grāfistē, Lielbritānijā, savu olimpiskās lāpas stafetes posmu veica mūsu šefpavārs Mārtiņš Rītiņš. Kopējais distances garums bija 350m, kuru Mārtiņš veica dziedot divas savas mīļākās dziesmas – Mēs jautrie pavāri un Daugav` abas malas. Mārtiņu pavadīja skaļas ovācijas un kā vēlāk žurnālistiem un draugiem atzina pats šefpavārs: „Sajūtas ir grūti izstāstīt, jo tanī brīdī nezināju kur esmu un ko daru. Tas bija viens no manas dzīves atbildīgākajiem momentiem.”

Mārtiņu šo atbildīgo uzdevumu veikt uzticēja kompānija Samsung, kuri ir novērtējuši viņa neatsveramo ieguldījumu veselīga dzīvesveida popularizēšanā Latvijā un Latvijas vārda nešanā pasaulē. Mārtiņš ir pārliecināts, ka labs ēdiens jāgatavo bez mākslīgām piedevām, tāpat kā labam sportistam jāuzrāda augsti rezultāti bez mākslīgo stimulantu lietošanas.

Ja būtu iespējams, Mārtiņš Olimpisko spēļu saukli „Ātrāk, augstāk, spēcīgāk” labprāt papildinātu ar mantru „Lēnāk”, lai tādējādi panāktu vajadzīgo līdzsvaru, kas īpaši nepieciešams veselīgam dzīvesveidam.